Verouk končujemo s sveto mašo v nedeljo, 7. 6., ko so na Prežganju (7.30h) in v Štangi (10.30h) Telovski procesiji. Po maši dobijo spričevala. Spričevala so drugačna kot do sedaj. So listna, brez ocen, z zahvalo za lepo sodelovanje. V jesen jim bomo vrnili tudi stara spričevala, da jih imajo za spomin.
